Співбесіда з JavaScript  300+ запитань для Junior, Middle, Senior

Як асинхронне подієве JavaScript–оточення, Node.js спроектований для побудови масштабованих мережевих додатків. У нижче наведений приклад “hello world”, який може одночасно обробляти багато з’єднань. Для кожного з’єднання викликається функція зворотнього виклику, проте коли з’єднань немає Node.js засинає. Node.js працює з одним потоком, але використовує не блокуючі введення-виведення виклики, що дає можливість підтримки декількох одночасних з’єднань. Це означає, що node не працює з запитами паралельно, але всі завдання на бекенд, які справді займають багато часу, виконуються паралельно.

Що робить Node JS Developer

Перезавантажте сторінку та спробуйте ще раз. Назвіть основні правила, способи вирішення конфліктів і суперечок під час його проведення. Для двох таблиць — коментарі та користувачі — напишіть запит, який вибирає останні три коментарі для кожного користувача. Розкажіть про способи оптимізації виконання ресурсомістких https://wizardsdev.com/ операцій JS для поліпшення продуктивності рендерингу контенту на сторінці. Напишіть простий запит для обчислення трьох авторів, у яких найбільше книг. У папці проекту також є node_modules, ця папка містить усі залежності, від яких залежить наш проект, включаючи момент та інші пакунки цей момент залежить від.

Розкажіть про мікрозадачі та макрозадачі. Буде плюсом — додавання аватара та можливість crop-картинки. Назвіть різні способи, як поміняти місцями значення двох змінних.

То хто вважає, що потенційно вона може замінити традиційні стеки веб-додатків. ✔️ Постійну підтримку та допомогу один одному (зверніть увагу на відгуки про нас))). Ми не аутстафимо, не хапаємося за всі проєкти та ніколи не працюємо з токсичними клієнтами, а натомість самі обираємо, з ким хочемо стартувати спільну роботу. Назвіть популярні шаблонізатори для фронтенд-розробки. Package-lock.json – це ще один файл у папці нашого проекту, який містить усі інформація щодо імені, залежностей, версії dependen cies і заблокована версія проекту. Корисна інформація та поради по веб-розробці.

Імпорт основних модулів NodeJS

У той момент, коли 100 осіб об’єднуються на подвійний, в ідеалі, ніж окремі рядки, Node обернеться цими асоціаціями і зніме будь-які випадки, про які повинен розуміти ваш код. За випадкових випадків, що асоціація нова, вона повідомить про вас. За Вакансія Middle Node.js Розробник випадковості, коли асоціація надіслала вам дані, вона вам скаже. За випадковості, що асоціація нічого не робить, вона в ідеалі відскочить, ніж вимагає точних інвестицій процесора в неї. Все в Вузлі залежить від реагування на конкретні випадки.

Опишіть алгоритм створення функціоналу, що забезпечує читання вмісту .txt-файлу при перетягуванні його з файлової системи у вікно браузера. Що таке дескриптори властивостей об’єктів? Розкажіть про їхнє практичне застосування. Назвіть порядок виконання then і catch у ланцюжку. Розкажіть про патерни Observer, Pub / Sub. Наведіть приклади реалізації цих патернів у відомих фреймворках / бібліотеках / браузерних API.

Реалізувати такі сповіщення можна саме на NodeJs що забезпечить швидку розробку та ефективну роботу. Розглянемо веб-сайт, на якому потрібно динамічно завантажувати вміст з іншого веб-сервера, який є повільним. У PHP ви можете зробити це 2 способами – кодування в простому файлі і кодує його як інший сценарій, потім виконання його в багатопотоковому підході. Коллбек – це асинхронний еквівалент функції, яка буде викликана, коли якась завдання завершиться. Node.js в повну міру використовує коллбекі, все API написані так, що вони підтримують коллбекі. Ми знаємо, що це не мова програмування, а середовище виконання JavaScript, яке працює на движку Chrome V8 і може запускати код JavaScript поза браузером.

Розробка FrontEnd проти BackEnd: як визначити, який із них вам підходить?

Наведіть приклад використання завантажувальників / бандлерів модулів. Розкажіть про використання кастомних інжекторів. Назвіть популярні CSS-методології та їхні відмінності. Назвіть кілька способів реалізації lazy-loading медіаресурсів на сторінці. Опишіть особливості передачі даних між worker’ами та основним потоком, між розділеними worker’ами. Назвіть способи зберігання даних у браузері.

Що робить Node JS Developer

Щоб зрозуміти Node.js, ви повинні мати на увазі Програмування на основі подій JavaScript у веб-переглядачі. Node.js тут не працює жодного безпомилкового. Між тим, на супроводжуючий вимір (кричить до БД, щоб побачити статті блогу), як щодо того, що ми приймаємо, що отримує 100 мс. Приблизно протягом усього часу рядок очікує повернення БД за допомогою його реакції. По-третє, де б сервер не створював HTML з відповіді бази даних, він стискає відповідь цієї бази та генерує HTML. Це швидше, приблизно 10 мс, навіть якщо це зосереджений процесор.

The запит об’єкт містить всю інформацію про запит, зроблений на сервер. The відповідь Об’єктом є об’єкт, який обробляє відповідь від сервера. Спочатку задаємо заголовок відповіді як a text / plain зміст, потім виходи “Привіт Світ“, потім завершити вихідний потік.

Moment.js — пакет NPM для аналізу, перевірки дати

Я думаю, тут все залежить від версії мови. ES5 і справді простий і інтуїтивно зрозумілий. Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами. Реалізуйте асинхронний метод filter для Array (повинні працювати await). Напишіть приклад з використанням цього підходу.

Що робить Node JS Developer

Назвіть кілька способів створення незмінного об’єкта в JavaScript. Проєкт має містити README-файл з кроками для запуску. Список користувачів повинен мати можливість фільтрації та пагінацію. Які дані краще зберігати в стані компонента, а які передавати через пропси?

NodeJS developer у компанию BoxExchanger

Якщо щось у цьому підході є незрозумілим для вас, то можете переглянути повну статтю Blocking vs Non-Blocking. Напишіть функцію Sleep , яка зупиняє виконання async-функції на заданий проміжок часу. Цього разу пропонуємо ознайомитись з актуальними запитаннями, які ставлять на технічних інтерв’ю з JavaScript.

Опишіть особливості кастомізації стилів стандартних елементів форм. Поясніть різницю між одиницями вимірювання px, em, rem. Наведіть приклад використання на практиці. Опишіть основні принципи роботи «збирача сміття» у JS-рушіях .

  • Такий підхід є відносно неефективним та дуже важким у використанні.
  • У програмі Node.JS немає буферизації, вона просто дає інформацію по шматочках.
  • Я не считаю «комьюнити украинских программистов» передовой и значимой частью мирового комьюнити.
  • Створити файл з ім’ям “test.js”і впишіть у нього наступний код.
  • Node.js працює асинхронно, використовуючи цикл подій та коллбек-функції.
  • Node.js використовує процедура виконання сервера на основі подій замість багатопотокового виконання в PHP.
  • ES5 і справді простий і інтуїтивно зрозумілий.

Цей випадок подібний для більшості мов веб-програмування, відмінних від серверного JavaScript, тобто Node.js. Що ж таке необхідність використання JavaScript на сервері? Щоб зрозуміти концепцію Node.js я хотів би порівняти її з звичайними серверними мовами, такими як PHP. Node.js використовує процедура виконання сервера на основі подій замість багатопотокового виконання в PHP. Ми можемо витончено зупинити сервер використовуючи загальний сигнал, званий SIGTERM або SIGINT, який використовується для припинення роботи програм. Нам потрібно викликати SIGTERM або SIGINT, який зупинить програму і очистить пам’ять, використовувану ресурсами програми.

Ініціювати NPM у нашій програмі

Це означає, в той час як виконується один запит, він робить велику кількість дій на стороні бекенду, так що поточний запит або очікуваний не займаюсть багато часу. Більшість розробників вважають за краще використовувати його як обидва, оскільки Node об’єднує розробку веб-додатків за допомогою однієї мови, тобто JavaScript. Пакетчики модулів відіграють ключову роль у інтерфейсі розвиток. Вони допомагають керувати базою коду та оптимізувати розробку, беручи кілька файлів коду та упаковуючи їх в один файл. Визнані фреймворки, такі як React, також мають їх.

Назвіть методи масивів, які пам’ятаєте, і скажіть, для чого вони потрібні. Node.JS вирішує цю проблему шляхом виконання в одному потоці, керованому подіями. Зателефонуйте до БД, щоб переглянути статті в блозі.